1 990 Lekë


Përshkrimi

Adage Eau De Parfum per Femra Adage eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,rrushit ,trandafilave si dhe lules iris  Parfumi eshte 90 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31493

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Adage Eau De Parfum per Femra

Adage eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze

Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,rrushit ,trandafilave si dhe lules iris 

Parfumi eshte 90 ml 

Specifikat

Marka OMSA

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.