1 690 Lekë


Përshkrimi

Eau de Parfum per femra  Ben pjese ne familjen e aromave orientale  Një aromë sensuale dhe magjepsëse qe vjen nga trendafili dhe petalet e lules jasemin  Nderthuret si arome zbutese me aromen e kendeshme te vanilies  Sasia 100 ml

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31306

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Eau de Parfum per femra 

Ben pjese ne familjen e aromave orientale 

Një aromë sensuale dhe magjepsëse qe vjen nga trendafili dhe petalet e lules jasemin 

Nderthuret si arome zbutese me aromen e kendeshme te vanilies 

Sasia 100 ml

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.