1 690 Lekë


Përshkrimi

Eau De Parfum per Femra  Royalty ben pjese ne familjen e luleve  Nje arome e kendshme dhe tunduese  Eshte nje nderthurje aromash te lules Gardenia me manderinen Zbuet lehtesisht ne shije me nje kadife dhe prekje transparente te dardhes me pjeprin Sasia eshte 100 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31492

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Eau De Parfum per Femra 

Royalty ben pjese ne familjen e luleve 

Nje arome e kendshme dhe tunduese 

Eshte nje nderthurje aromash te lules Gardenia me manderinen

Zbuet lehtesisht ne shije me nje kadife dhe prekje transparente te dardhes me pjeprin

Sasia eshte 100 ml 

Specifikat

Marka OMSA

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.