1 990 Lekë


Përshkrimi

Mondaine Eau De Parfum per Femra Mandaine eshte nje arome e cila jep vemendjen tuaj kudo qe ju te jeni  Nje arome misterioze dhe magjepsese per gruan qe nxjerr ne pah plotesisht feminitetin e saj Eshte nje nderthurje arome te pjeshkes se embel ,piperit te zjarrte roze per tu ndier te kompletuara Zbutet lehtesisht ne shije nga lulja irisit, trendafilit dhe lules jasemini Sasia eshte 95 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31500

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mondaine Eau De Parfum per Femra

Mandaine eshte nje arome e cila jep vemendjen tuaj kudo qe ju te jeni 

Nje arome misterioze dhe magjepsese per gruan qe nxjerr ne pah plotesisht feminitetin e saj

Eshte nje nderthurje arome te pjeshkes se embel ,piperit te zjarrte roze per tu ndier te kompletuara

Zbutet lehtesisht ne shije nga lulja irisit, trendafilit dhe lules jasemini

Sasia eshte 95 ml 

Specifikat

Marka OMSA

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.