1 990 Lekë


Përshkrimi

Eau De Parfum per Femra  Royalty ben pjese ne familjen e luleve te bardha  Nje arome misterioze dhe magjepsese per gruan qe nxjerr ne pah plotesisht feminitetin e saj Eshte nje nderthurje lulesh te bardha si jasemin dhe luleve te portokallit  Zbuet lehtesisht ne shije nga vanilia dhe musku duke lene arome delikate dhe sensuale Sasia eshte 100 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31491

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Eau De Parfum per Femra 

Royalty ben pjese ne familjen e luleve te bardha 

Nje arome misterioze dhe magjepsese per gruan qe nxjerr ne pah plotesisht feminitetin e saj

Eshte nje nderthurje lulesh te bardha si jasemin dhe luleve te portokallit 

Zbuet lehtesisht ne shije nga vanilia dhe musku duke lene arome delikate dhe sensuale

Sasia eshte 100 ml 

Specifikat

Marka OMSA

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.