1 690 Lekë


Përshkrimi

Nje arome e cila eshte krijuar nga pyjet e dendura dhe lulet e bardha Hapje e lehte me arome mandarine dhe gjethe viole krijon nje shtrese te ngrohte sensuale te perbere nga vanilja, druri dhe amber. 100 ml

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31231

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje arome e cila eshte krijuar nga pyjet e dendura dhe lulet e bardha

Hapje e lehte me arome mandarine dhe gjethe viole krijon nje shtrese te ngrohte sensuale te perbere nga vanilja, druri dhe amber.

100 ml

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.