1 990 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Adage per Femra Adage eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,rrushit ,trandafilave si dhe lules iris  Parfumi eshte 90 ml dhe locioni i trupit 100 ml

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31484

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Adage per Femra

Adage eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze

Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,rrushit ,trandafilave si dhe lules iris 

Parfumi eshte 90 ml dhe locioni i trupit 100 ml

Specifikat

Marka OMSA

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.