1 990 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Joli Reve Arome e lehte nga lule natyrale gardenia dhe lule mandarine  Një aromë absolutisht simpatike dhe barok, për princeshën moderne, me zemër të patundur

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30998

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Joli Reve

Arome e lehte nga lule natyrale gardenia dhe lule mandarine 

Një aromë absolutisht simpatike dhe barok, për princeshën moderne, me zemër të patundur

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.