1 990 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Sanderling per Femra Sanderling eshte nje bukuri e parezistueshme  Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,molles ,manaferrave si dhe lules violet Miksimi vjen edhe ne lulen jasemin me trendafilin  Parfumi dhe locioni jane 100 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31485

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Sanderling per Femra

Sanderling eshte nje bukuri e parezistueshme 

Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,molles ,manaferrave si dhe lules violet

Miksimi vjen edhe ne lulen jasemin me trendafilin 

Parfumi dhe locioni jane 100 ml 

Specifikat

Marka OMSA

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.