1 290 Lekë


Përshkrimi

Verona Intense Eau De Parfum per Femra Royalty ben pjese ne familjen e luleve  Aroma e dashurise dhe premtimit te nje jete te embel Eshte nje nderthurje aromash te farave te rrushit te zi ,dardhes ,pjeshkes dhe mjedres  Zbuet lehtesisht ne shije me lulen jasemin ,trandafilat dhe lulet e portokallit Sasia eshte 100 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31494

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Verona Intense Eau De Parfum per Femra

Royalty ben pjese ne familjen e luleve 

Aroma e dashurise dhe premtimit te nje jete te embel

Eshte nje nderthurje aromash te farave te rrushit te zi ,dardhes ,pjeshkes dhe mjedres 

Zbuet lehtesisht ne shije me lulen jasemin ,trandafilat dhe lulet e portokallit

Sasia eshte 100 ml 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.