1 990 Lekë


Përshkrimi

Business Code Eau De Toilette per Meshkuj  Eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze Vjen ne nje nderthurje aromash te gjetheve te mentes ,limonit dhe molles jeshile  Perberje te vecante ka drurin Sandal ,Amber dhe Tonka Bean  Parfumi eshte 100 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31499

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Business Code Eau De Toilette per Meshkuj

 Eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze

Vjen ne nje nderthurje aromash te gjetheve te mentes ,limonit dhe molles jeshile 

Perberje te vecante ka drurin Sandal ,Amber dhe Tonka Bean 

Parfumi eshte 100 ml 

Specifikat

Marka OMSA

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 430 Lekë
1 ne stok
3 430 Lekë
1 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.