2 290 Lekë


Përshkrimi

Eau de Toilette per meshkuj  Ben pjese ne familjen e aromave orientale  Një aromë elegante,intensive vibruese me një zgjim magnetik dhe sensual Nje arome rrezatuese e perbere nga lulet e mandarines, qiros dhe molles  Nderthuret si arome delikate me aromen e zhardhokeve te portokallit me levandren  Sasia 100 ml

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31309

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Eau de Toilette per meshkuj 

Ben pjese ne familjen e aromave orientale 

Një aromë elegante,intensive vibruese me një zgjim magnetik dhe sensual

Nje arome rrezatuese e perbere nga lulet e mandarines, qiros dhe molles 

Nderthuret si arome delikate me aromen e zhardhokeve te portokallit me levandren 

Sasia 100 ml

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 430 Lekë
1 ne stok
3 430 Lekë
1 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.