1 990 Lekë


Përshkrimi

Kombinim I fresket dhe energjik i pjeprit, dardhes dhe piperit pikant I shkrire me arome delikate levander Tonalitete te fuqishme te aromes drurit, per nje esense sensuale dhe te forte 100 ml

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31223

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kombinim I fresket dhe energjik i pjeprit, dardhes dhe piperit pikant

I shkrire me arome delikate levander

Tonalitete te fuqishme te aromes drurit, per nje esense sensuale dhe te forte

100 ml

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 430 Lekë
1 ne stok
3 430 Lekë
1 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.