1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man Krijuar me arome orientale, freski dhe arome e kendshme Arome nga lulet levander dhe fruti i dardhes Arome sensuale me elemente nga druri natyral

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31000

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

Krijuar me arome orientale, freski dhe arome e kendshme

Arome nga lulet levander dhe fruti i dardhes

Arome sensuale me elemente nga druri natyral

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 430 Lekë
1 ne stok
3 430 Lekë
1 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.