2 490 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Xhel Dushi per Trupin Writer per Meshkuj Nje arome e forte dhe e qendrueshme  Nje bashkim aromash te limonit ,levandres dhe molles jeshile te fresket  Nje zgjedhje e duhur per meshkujt  Sasia e perfumit 100 ml dhe xhelit per dush 150 ml 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31488

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Parfume & Xhel Dushi per Trupin Writer per Meshkuj

Nje arome e forte dhe e qendrueshme 

Nje bashkim aromash te limonit ,levandres dhe molles jeshile te fresket 

Nje zgjedhje e duhur per meshkujt 

Sasia e perfumit 100 ml dhe xhelit per dush 150 ml 

Specifikat

Marka OMSA

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 430 Lekë
1 ne stok
3 430 Lekë
1 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.