4 550 Lekë


Përshkrimi

Parfum LR Marcus Schenkenberg 

Elegance mashkullore dhe per me teper kur vjen nga modeli me i njohur ne bote ne fushen e modes Mrcus Schenkenberg

Te gjitha kryeqytetet jane shtepia e tij.

Aroma e supermodelit te njohur ka ne perberje nje kombinim te freskise se drureve...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 4166

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Parfum LR Marcus Schenkenberg 

Elegance mashkullore dhe per me teper kur vjen nga modeli me i njohur ne bote ne fushen e modes Mrcus Schenkenberg

Te gjitha kryeqytetet jane shtepia e tij.

Aroma e supermodelit te njohur ka ne perberje nje kombinim te freskise se drureve me bergamotin (ekstrakti i levores se frutit te portokallit te Seviljes) me cokollaten dhe piperin Szechuan.

Hijeshi mashkullore fale perberjes me vajin e bimes Vetiverit.

Parfumi eshte format 50 ml, jashtezakonisht arome e pakontrollueshme dhe totalisht mashkullore

Specifikat

GjiniaMashkull
MarkaLR
Kapaciteti (ne Litra)5ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
3 430 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.