1 290 Lekë


Përshkrimi

Verona Intense Eau De Parfum per Femra

Royalty ben pjese ne familjen e luleve 

Aroma e dashurise dhe premtimit te nje jete te embel

Eshte nje nderthurje aromash te farave...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31494

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Verona Intense Eau De Parfum per Femra

Royalty ben pjese ne familjen e luleve 

Aroma e dashurise dhe premtimit te nje jete te embel

Eshte nje nderthurje aromash te farave te rrushit te zi ,dardhes ,pjeshkes dhe mjedres 

Zbuet lehtesisht ne shije me lulen jasemin ,trandafilat dhe lulet e portokallit

Sasia eshte 100 ml 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al