952 Lekë
1 190 Lekë


Përshkrimi

Parfume  LA RIVE Set per Femije SW DROID EDT+GEL

Arome e fresket dhe plot jete per djem te moshave te ndryshme 

Arome e qendrueshme dhe e jashtezakonshme 

Energjik fale...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38948

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Parfume  LA RIVE Set per Femije SW DROID EDT+GEL

Arome e fresket dhe plot jete per djem te moshave te ndryshme 

Arome e qendrueshme dhe e jashtezakonshme 

Energjik fale aromave te perziera te agrumeve, sherebeles, barbarozes dhe levandes 

Sasia e [arfumit eshte 50 ml dhe e shampos se trupit 250 ml 

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 820 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 470 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al