890 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Parfume  LA RIVE Set per Femije SW DROID EDT+GEL

Arome e fresket dhe plot jete per djem te moshave te ndryshme 

Arome e qendrueshme dhe e jashtezakonshme 

Energjik fale...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38948

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1190 L
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
11 500 Lekë
I disponueshëm
15 000 Lekë
I disponueshëm
4 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 200 Lekë
I disponueshëm
8 950 Lekë
I disponueshëm
13 950 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok

Përshkrimi

Parfume  LA RIVE Set per Femije SW DROID EDT+GEL

Arome e fresket dhe plot jete per djem te moshave te ndryshme 

Arome e qendrueshme dhe e jashtezakonshme 

Energjik fale aromave te perziera te agrumeve, sherebeles, barbarozes dhe levandes 

Sasia e [arfumit eshte 50 ml dhe e shampos se trupit 250 ml 

Reviews (0)