2 490 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Adage per Femra

Adage eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze

Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31484

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
6 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 200 Lekë
I disponueshëm
8 250 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Adage per Femra

Adage eshte nje eliksir i hirit te joshjes, nje arome elegante, sensuale dhe misterioze

Vjen ne nje nderthurje aromash te luleve te pjeshkes ,rrushit ,trandafilave si dhe lules iris 

Parfumi eshte 90 ml dhe locioni i trupit 100 ml

Specifikat

Marka OMSA

Reviews (0)