13 950 Lekë


Përshkrimi

Parfum Armani Code Men 125 ml

Arome joshese per meshkuj 

Perzierje aromash te limonit te fresket, bergamotit, lules se portokallit etj

E gjithe perzierja ngrohet nen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 39126

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 15%
1 182 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
- 15%
1 182 Lekë
1 390 Lekë
I disponueshëm
- 15%
1 182 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 15%
1 182 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 15%
1 182 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 950 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 15%
842 Lekë
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 15%
842 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
1 267 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 15%
1 267 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 800 L
3 100 Lekë
3 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 900 L
3 500 Lekë
4 400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Parfum Armani Code Men 125 ml

Arome joshese per meshkuj 

Perzierje aromash te limonit te fresket, bergamotit, lules se portokallit etj

E gjithe perzierja ngrohet nen drurin qetesues, aromatik guaiac dhe fasules tonka

Arome e fresket qe mban gjate dhe ku diferenca do te behet ne moment 

Eau De Toilette sasia eshte 125 ml 

Specifikat

Marka Giorgio Armani
Kapaciteti (ne Litra) 125 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)