2 790 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

Krijuar me arome orientale, freski dhe arome e kendshme

Arome nga lulet levander dhe fruti i dardhes

Arome sensuale me elemente...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31000

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

15 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 200 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
8 950 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
13 950 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 2750 L
8 250 Lekë
11 000 Lekë
1 ne stok
- 3150 L
9 450 Lekë
12 600 Lekë
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

Krijuar me arome orientale, freski dhe arome e kendshme

Arome nga lulet levander dhe fruti i dardhes

Arome sensuale me elemente nga druri natyral

Reviews (0)