3 430 Lekë


Përshkrimi

Set LR Classics Boston  Per meshkuj Arome delikate per floket dhe trupin. Kombinoni dhe provoni! Nje mik i mire eshte gjithmone nje keshilltar i mire. Te ndryshme dhe multikulturore-Boston eshte i njohur ne bregdetin Lindor te Shteteve te Bashkuara. Aroma eshte krijuar per te gjithe ata qe e dijne se cfare duan nga jeta. Kombinime te ndryshme frutash te freskta si molla dhe portokalli, me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 4218

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set LR Classics Boston 

Per meshkuj

Arome delikate per floket dhe trupin. Kombinoni dhe provoni!

Nje mik i mire eshte gjithmone nje keshilltar i mire.

Te ndryshme dhe multikulturore-Boston eshte i njohur ne bregdetin Lindor te Shteteve te Bashkuara.

Aroma eshte krijuar per te gjithe ata qe e dijne se cfare duan nga jeta.

Kombinime te ndryshme frutash te freskta si molla dhe portokalli, me detaje kedri dhe qelibari.

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka LR

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
3 430 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.