3 430 Lekë


Përshkrimi

Set LR Classics Monaco Per meshkuj Arome delikate per floket dhe trupin. Kombinoni dhe provoni! Nje mik i mire eshte gjithmone nje keshilltar i mire. Monaco- metropoli i hipnotizuar nga luksi dhe ekskluziviteti i Mesdheut. Parfumi, nje miksim i xinxerfillit te fresket djeges, lules se portokallit, qelibarit dhe gjethes se pasur te duhanit.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 4221

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set LR Classics Monaco

Per meshkuj

Arome delikate per floket dhe trupin. Kombinoni dhe provoni!

Nje mik i mire eshte gjithmone nje keshilltar i mire.

Monaco- metropoli i hipnotizuar nga luksi dhe ekskluziviteti i Mesdheut.

Parfumi, nje miksim i xinxerfillit te fresket djeges, lules se portokallit, qelibarit dhe gjethes se pasur te duhanit.

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka LR

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.