14 100 Lekë


Përshkrimi

Set per Femra Crystal Noir by Versace Permban 3 produkte: -Eau de Toilette, 90 ml -Rollerball, 10 ml -Xhel per dushin 150 ml Nje arome e fresket pranverore per te gjitha femra qe duan te shkelqejne cdo dite Arome qe zgjat dhe ndjehet kudo Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 24766

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set per Femra Crystal Noir by Versace

Permban 3 produkte:

-Eau de Toilette, 90 ml

-Rollerball, 10 ml

-Xhel per dushin 150 ml

Nje arome e fresket pranverore per te gjitha femra qe duan te shkelqejne cdo dite

Arome qe zgjat dhe ndjehet kudo

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Specifikat

Gjinia Femer
Marka Versace

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
3 430 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.