14 190 Lekë


Përshkrimi

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue Versace Pour Homme Dylan Blue aromë drurësh me ton të freskët të ujit dhe arome bergamoti Pour Homme Dylan Blue do të shtojë shkëlqimin tuaj të stilit dhe origjinalitetin. Seti permban  -Eau de Toilette, 100ml -BlueXhel per dush 150 ml Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24767

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

Versace Pour Homme Dylan Blue aromë drurësh me ton të freskët të ujit dhe arome bergamoti

Pour Homme Dylan Blue do të shtojë shkëlqimin tuaj të stilit dhe origjinalitetin.

Seti permban 

-Eau de Toilette, 100ml

-BlueXhel per dush 150 ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Versace

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
I disponueshëm
3 430 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.