13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1 190 Lekë


Përshkrimi

Set per Meshkuj Versace Eros Per nje arome qe terheq dhe zgjat. Seti permban 4 produkte -Parfum EDT 100ML -EDT Roll spray 100ml -After Shave 100ml -Xhel per dush 100ml Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24768

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set per Meshkuj Versace Eros

Per nje arome qe terheq dhe zgjat.

Seti permban 4 produkte

-Parfum EDT 100ML

-EDT Roll spray 100ml

-After Shave 100ml

-Xhel per dush 100ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Versace

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 100 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 430 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.