990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni400 Lekë


Përshkrimi

Propozim i ri, intrigues i aromes per burra nga La Rive.

Nje perberje e cila eshte nje simbol i energjise mashkullore dhe fuqise se natyres, duke marre frymezim nga aromat me te mira per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38914

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Propozim i ri, intrigues i aromes per burra nga La Rive.

Nje perberje e cila eshte nje simbol i energjise mashkullore dhe fuqise se natyres, duke marre frymezim nga aromat me te mira per meshkuj ne kohe.

Kombinim i aromes se detit, qelibar dhe gjethes se dafines.

Nje terheqje e parezistueshme.

Sasia e parfumit 100 ml.

Sasia e deodorantit 150 ml.

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

13 000 Lekë
14 190 Lekë
Kurseni 1190 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
952 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al