3 490 Lekë


Përshkrimi

Pjaster AEG HC 5585

Pllaka profesionale

Behuni gati shpejt dhe pa lodhje

Dizajn unik dhe lehtesisht i komandueshem

Pllaka qeramike per floke me shkelqim

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 11143

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
8 490 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (32)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster AEG HC 5585

Pllaka profesionale

Behuni gati shpejt dhe pa lodhje

Dizajn unik dhe lehtesisht i komandueshem

Pllaka qeramike per floke me shkelqim

Sistem mbrojtes qe nuk demton flokun

Ngrohet shume shpejt. 

Rregullim temperature sipas deshires. 

Specifikat

Marka Aeg
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Ekran LED Ekran LED

Produktet që keni parë