6 990 Lekë


Përshkrimi

Pjaster Remington pro sleek & curl.

Modeli: S6505 E51

Teknologji e avancuar

Vjen me temperature ne ndryshueshme nga 150 deri 230°C .

Per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10338

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster Remington pro sleek & curl.

Modeli: S6505 E51

Teknologji e avancuar

Vjen me temperature ne ndryshueshme nga 150 deri 230°C .

Per vajzat qe nuk kane shume kohe ne dispozicion, Remington Pearl eshte gati per tu perdorur pas vetem 10 sekondash.

Ky pjaster ka pllaka shume te holla, me veshje qeramike.

Keto pllaka kalojne neper floket tuaj duke ju dhene atyre shkeqim dhe butesi

Pllakat permbajne 15 here me shume qeramike cka mbron 100 % floket nga djegia.

Pllakat qendrojne si te reja, per 5 vite.

Pllaka te holla me gjatesi: 110 mm.

Bllokimi i temperatures per te shmangur ndyshimet e papritura.

Performance profesionale.

Produkt origjinal REMINGTON.

Ky produkt ka garanci 5 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 5 vjet
Gjinia Femer
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Ekran LED Ekran LED