690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Bluze hot shaper.

Ju ndihmon per te pasur nje rezultat me te mire me format trupore.

Stimulon djersitjen dhe shkrirjen e dhjamit te tepert.

Mund ta vishni edhe gjate...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 33979

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
500 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (574)
4 ne stok
- 1300 L
690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (42)
3 ne stok
- 2000 L
990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
- 1400 L
590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 1000 L
490 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
- 500 L
490 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
490 Lekë
990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 2100 L
890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 900 L
590 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 800 L
790 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 700 L
590 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (113)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 1790 L
700 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (48)
1 ne stok
- 50 L
250 Lekë
300 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
890 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze hot shaper.

Ju ndihmon per te pasur nje rezultat me te mire me format trupore.

Stimulon djersitjen dhe shkrirjen e dhjamit te tepert.

Mund ta vishni edhe gjate kohes qe sterviteni per te pasur dy fish rezultat.

Material elastik i gomuar.

Produktet që keni parë

Reviews (0)