1 490 Lekë


Përshkrimi

Eros Cream per Meshkuj Produkti ikrijuar ne Angli prej 40 vitesh eshte nje nder produktet me te shitur 1 ne 4 meshkuj kane zgjidhur problemet e tyre nepermjet ketij kremi Ai jep efekt shume shpejt dhe zgjat ne kohe.  Aplikohet tek koka e penisit. Efektet: -Rrit eksitimin -Zgjidh problemin e prishjes ne nje kohe shume te shkurter -Ndihmon ne kohezgjatjen e raportit seksual Prishja para...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12243

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Eros Cream per Meshkuj

Produkti ikrijuar ne Angli prej 40 vitesh eshte nje nder produktet me te shitur

1 ne 4 meshkuj kane zgjidhur problemet e tyre nepermjet ketij kremi

Ai jep efekt shume shpejt dhe zgjat ne kohe. 

Aplikohet tek koka e penisit.

Efektet:

-Rrit eksitimin

-Zgjidh problemin e prishjes ne nje kohe shume te shkurter

-Ndihmon ne kohezgjatjen e raportit seksual

Prishja para kohe eshte nje nder problemet me te medha per meshkujt, vecanerisht meshkujt e rinj. 

Eros cream aplikohet 15 minuta perpara aktit

Mjafton te vendosni rreth 1 cm te kremit. 

Nuk mund te perdoret me shume se 4 here ne 24 ore. 

Produkti eshte i keshillueshem te perdoret vetem ne rastet e penetrimit vaginal, pasi nese perdoret edhe gjate seksit oral mund te krijoi irritime te cilat kalojne shume shpejt pasi shpelani gojen me uje te paster. Prezervativi mund te jete nje zgjidhje ne rast se e aplikoni edhe gjate seksit oral. 

Kremi Eros nuk krijon probleme ne momentin e vendosjes se prezervativit.

Raportet seksuale permiresohen me perdorimin e Eros Cream. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (143)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
250 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 590 Lekë
I disponueshëm
New
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
New
690 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
New
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
New
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.