750 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni540 Lekë


Përshkrimi

  • Korrigjues Kurrizi
  • Parandalon Dhimbjen e Shpines
  • Siguron Stabilitet dhe Fleksibilitet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38332

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Korigjues Kurrizi Real doctors

Mbajtese per drejtim kurrizi dhe parandalim te dhimbjes se shpines, eshte e rekomanduar nga mjeket dhe fizioterapistet ne bote 
Kjo mbajtese synon te siguroje stabilitet dhe fleksibilitet per ata qe e perdorin
E dizenjuar per tu perdorur lehtesisht dhe nuk duket fare poshte veshjes 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 790 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
4 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al