7 990 Lekë


Përshkrimi

Hidromasazhator per Kembet Imetec MP3 200 Hidro masazhator për këmbët, me 6 opsione të ndryshme: 1. Relaksues 2. Tonifikues (jetëgjatësi dhe ritrajtim të këmbëve) 3. Gjallërues 4. Rigjenerues  5. Zbutes  6. Energjik Ideale për njerezit që kanë ndrydhur apo dëmtuar këmbën dhe ju duhët të vazhdojnë punën. Të lehteson kalimin e gjakut dhe çlodh muskujt. Eshtë praktik dhe përdoret në ç'do...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 2881

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hidromasazhator per Kembet Imetec MP3 200

Hidro masazhator për këmbët, me 6 opsione të ndryshme:

1. Relaksues

2. Tonifikues (jetëgjatësi dhe ritrajtim të këmbëve)

3. Gjallërues

4. Rigjenerues 

5. Zbutes 

6. Energjik

Ideale për njerezit që kanë ndrydhur apo dëmtuar këmbën dhe ju duhët të vazhdojnë punën.

Të lehteson kalimin e gjakut dhe çlodh muskujt.

Eshtë praktik dhe përdoret në ç'do moment.

Mban kostante temperaturën e ujit.

Ka kater pozicione pune.

Ka forma të këmbës për ta bërë edhe më komod masazhin.

Gjatesia e kabullit esht 175 .

Produkt origjinal Imetec.

 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.