2 390 Lekë


Përshkrimi

Mini masazhator imetec ML4-200 Masazhatori më praktik dhe i vogël që kini hasur Eshtë me tre këmbë të cilat masazhojne trupin Përmasa dhe vendi i kapjes e bëjnë ideal për t'u masazhuar me lehtësi Produkt cilesor dhe markë origjinale italiane Ka buton fikje, ndezje Punon me tre bateri 5AAA të cilat nuk i ka të përfshira në paketim Produkt origjinal  

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 2065

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mini masazhator imetec ML4-200

Masazhatori më praktik dhe i vogël që kini hasur

Eshtë me tre këmbë të cilat masazhojne trupin

Përmasa dhe vendi i kapjes e bëjnë ideal për t'u masazhuar me lehtësi

Produkt cilesor dhe markë origjinale italiane

Ka buton fikje, ndezje

Punon me tre bateri 5AAA të cilat nuk i ka të përfshira në paketim

Produkt origjinal

 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 6 muaj

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (89)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.