8 490 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes relaksues i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem. Mbushja eshte me rere per te ruajtur sa me shume nxehtesine. Veshja e jashtme eshte hipoalergjike dhe lahet lehteshisht ne 30 ° C. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi. Siguron nje relaksim total te shpines, barkut, shpatullave dhe kembeve. Me 5 nivele te ndryshme temperature....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 21433

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohes relaksues i markes Imetec.

Material i bute dhe i rehatshem. Mbushja eshte me rere per te ruajtur sa me shume nxehtesine.

Veshja e jashtme eshte hipoalergjike dhe lahet lehteshisht ne 30 ° C.

Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi.

Siguron nje relaksim total te shpines, barkut, shpatullave dhe kembeve.

Me 5 nivele te ndryshme temperature.

Fikje automatike pas 3 oresh.

Permasat 40x35 cm.

Specifikat

Marka Imetec
Fuqia ne Watt 25W

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (89)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.