8 490 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes relaksues i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi. Siguron nje relaksim total te shpines dhe shpatullave. Me 5 nivele te ndryshme temperature. Ngrohje e shpejte ne 5 minuta. Fikje automatike pas 3 oresh. Permasat 60x58 cm.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 21432

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohes relaksues i markes Imetec.

Material i bute dhe i rehatshem.

Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi.

Siguron nje relaksim total te shpines dhe shpatullave.

Me 5 nivele te ndryshme temperature.

Ngrohje e shpejte ne 5 minuta. Fikje automatike pas 3 oresh.

Permasat 60x58 cm.

Specifikat

Marka Imetec
Fuqia ne Watt 110W

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.