6 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes per kembet i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem. Veshja e jashtme lahet lehtesisht ne 30 ° C. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi. Siguron nje relaksim total te kembeve. Me 5 nivele te ndryshme temperature. Fikje automatike pas 180 minutash.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21434

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohes per kembet i markes Imetec.

Material i bute dhe i rehatshem. Veshja e jashtme lahet lehtesisht ne 30 ° C.

Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi.

Siguron nje relaksim total te kembeve.

Me 5 nivele te ndryshme temperature.

Fikje automatike pas 180 minutash.

Specifikat

Marka Imetec
Fuqia ne Watt 20 W

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.