590 Lekë


Përshkrimi

Cilinder per stervitje dhe ushtrime Ju jep ndjesine e masazhit dhe lehteson dhimbjet

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26404

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cilinder me ngjyre lejla per terapi

Me permasa 8x20cm . Te jep ndjesine e masazhit dhe lehteson dhimbjen 

Para perdorimit futenin ne uje te nxehte ose akull dhe shijoni 30 minuta terapi 

Mund ta perdorni ne pjesen e kembeve ose trupit

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
New
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.