5 211 Lekë
5 790 Lekë

-10%Përshkrimi

Peshore Amazfit Smart

  • Peshore Amazfit me plan te personalizuar dobesimi
  • Me 16 matje kryesore te shendetit
  • Masni analizen e balancimit, masen e yndyres dhe parametra te shendetit fizik
  • Gama e peshimit eshte 5-180 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 70326

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 600 L
1 790 Lekë
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore Amazfit Smart

Me peshoren Amazfit Smart perfitoni matjen e sakte me lidhje WiFi dhe Bluetooth ne duart tuaja

Matni perqindjen e yndyres ne trup

Masa yndyrore eshte 3 here me e madhe se muskujt ne te njejten peshe, prandaj nje person me perqindje me te larte yndyre duket me i madh se nje person me perqindje me te ulet

Perqindja e yndyres ne trup duhet mbajtur brenda kufijve, jo te jete sa me e ulet

Saktesi e larte e matjes per ndryshime ne peshe

Peshorja Amazfit vjen me 4 sensore me precizion te larte ne forme "G"-je

Zbuloni ndryshimet ne peshe deri ne 50 grame

Kjo do te thote se peshorja ju zbulon ndryshimet dhe nese pini vetem nje filxhan uje

16 matje kryesore te shendetit

Cipi per perpunimin te te dhenave ofron matje per 16 tregues baze te shendetit per te kuptuar gjendjen e pergjithshme fizike

Matni te dhenat ne gjendjen normale shendetesore apo ne modalitet sportiv per matje te sakta

16 modalitetet perfshijne:

- peshen

- sasine e yndyres

- masen muskulore

- perqindjen e ujit ne trup

- masen kockore

- perqindjen e proteinave

- bazen e metabolizmit

- shkallen e yndyres qe rrethon organet

- yndyren nen lekure

- aftesine atletike te trupit ne muskujt e skeletit

- ndryshimin ne perqindje te mases muskulore

- gjendjen fizike

- vleresimin e shendetit te pergjithshem fizik

- Indeksin e Mases Trupore (BMI)

- percakton peshen ideale te trupit

- vlereson formen e trupit

Me nje plan dobesimi te personalizuar vetem per ju

Plani i dobesimit analizon kalorite e shpenzuara te 18 llojeve te sporteve per stervitje efikase

Lidhuni me aplikacionin Zepp per te llogaritur kalorite e djegura cdo 30 minuta ne 18 module sportive

Te dhenat bazohen dhe ne matjet e meparshme per te formuluar planin e personalizuar te dobesimit per trupin tuaj

Analize ne cast te shendetit fizik

Analizoni treguesit kryesore te shendetit te trupit tuaj

Merrni sugjerime per permiresimin e shendetit

Matni rrahjet e zemres lehtesisht

Vleresoni nivelin e pergjithshem te shendetit tuaj per te pershtatur planin tuaj te stervitjes, duke e permiresuar me kalimin e kohes

Kryeni dhe testin per aftesite baze te balances, duke reduktuar uljen e rrezikut te lendimit gjate stervitjes dhe permiresimit te formave te trupit

Masni aftesine e ekuilibrit ne vetem 30 sekonda

Sinkronizim i shpejte i te dhenave

Amazfit mbeshtet lidhjen me Bluetooth dhe Wi-Fi

Te dhenat sinkronizohen ne menyre efikase me celularin tuaj qe t'i kontrolloni ne cdo kohe

Dizajn ekskluziv per te gjithe

Dizajni terheqes dhe shumengjyresh me elektroda ITO

Ekrani 3.4 inch ju ofron matjet kryesore me nje shikim

Kur ekrani eshte i fikur, teknologjia LCD bashkohet me kapakun e xhamit duke ofruar pamje te unifikuar dhe elegante

Me account per te gjithe anetaret e familjes

Peshorja mund te perdoret deri ne 10 llogari (12 anetare te familjes)

Peshorja identifikon anetaret qe jane me te njejten llogari per lehtesi perdorimi dhe fshin te dhenat e personit te dyte ne te njejten llogari me vone

Me teper kujdes per familjen tuaj

Matni me saktesi peshen e nenave shtatzane pa elektricitet

Nese qendroni me femijen ne krahe, pesha e tij do llogaritet ne telefonin tuaj, duke ju mundesuar te gjurmoni me lehtesi rritjen e foshnjes

Karakteristika te tjera te produktit:

Lidhja me pajisjen 2.4 GHz 802.11 b/g/n Wi-Fi, 2.4 GHz Bluetooth 5.0
Bateria 4 x 1.5 Volt AAA (baterite nuk perfshihen ne paketim)
Sistemet e perputhshme Android 5.0, iOS 10.0 apo versione te reja
Njesite e matjes kg / lb / st
Gama e peshimit 5 kg - 180 kg
Pesha neto 2.2 kg
Permasat 320 x 320 x 25 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)