6 590 Lekë


Përshkrimi

Peshore elektronike Imetec ES7 400

  • Ekrani i madh LCD
  • Pesha max 180 kg
  • Sensor automatik te hapit te ndezjes/fikjes
  • Baterit e perfshira
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 43979

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (722)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
5 190 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore elektronike Imetec ES7 400

Peshore elektronike Imetec ES7 400 eshte veçanerisht e pershtatshme per ata

qe ndjekin nje diete specifike ose aktivitet praktik sportiv fale funksionit te trupit

Analyzer

Kjo ju lejon të matni me saktesi jo vetem peshen e trupit,

por edhe ujin e trupit, masen e muskujve dhe masen e yndyres.

Mundesia per te perdorur deri ne 12 perdorues e ben ate veçanerisht te gjithanshem,

gjithashtu lejon zbulimin e menjehershëm te peshes fale teknologjise se sensorit 4g 

Ngarkesa maksimale prej 180 kg dhe 100 g fraksionim me zgjedhjen

e njesise matese ndermjet kg dhe lb dhe st.

Ekrani i madh LCD siguron dukshmeri te shkelqyer te peshimit.

Kontrollet me prekje dhe dizajni i holle e bejne analizuesin e trupit ES7 400 nje mates shume modern.

Peshorja Imetec eshte gjithmone gati per t'u perdorur fale sensorit automatik te hapit te ndezjes/fikjes,

ndersa treguesi i tejkalimit te peshes maksimale dhe treguesi i baterise se ulet

jane funksione te pershtatshme shtese.

Baterite e perfshira.

Funksionet qe operon kjo peshore

- Analizuesi i trupit:

Mat ujin e trupit, masen e muskujve dhe yndyren

- Modaliteti Athletic:

Riparametroni te dhenat duke marre parasysh variablat ne rast aktiviteti sportiv.

-Modaliteti per femije

Aktivizohet automatikisht per femijet nen 12 vjeç

- Mat deri ne 12 perdorues

- Sensori 4g:

Zbulim i menjehershem i peshes trupore,

Ekran i madh LCD, i dukshem, dizajn i holle, ngarkesa maksimale 180 kg

Specifikat

Marka Imetec

Produktet që keni parë

Reviews (0)