3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Peshore Imetec ES1 100
  • Dizanj elegant
  • Kapaciteti maksimal 150 kg

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50342

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (462)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore Imetec ES1 100

Peshorja Imetec ES1 100 karakterizohet nga nje dizajn kompakt dhe elegant i cili eshte i pajisur

me nje ekran te madh LCD 74x28 mm per te siguruar nje shikim te shkelqyeshem.

Teknologjia e sensorit 4g lejon zbulimin e menjehershem te peshës trupore.

Kapaciteti 150 kg dhe fraksionimi 100g me zgjedhjen e njesise matëse midis kg dhe lb.

Platforma ka nje madhesi praktike 300x265 mm.

Sensori i ndezje / fikjes automatike.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)