2 490 Lekë


Përshkrimi

Peshore Iskra GBS1500-ZN

  • Peshore personale per peshe maksimale 150 kg
  • Gramatura e peshes 100 gr
  • Me ekran LCD qe tregon peshen dhe kur bateria eshte ne perfundim
  • Me ndezje/ fikje automatike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67414

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
3 000 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (764)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 800 L
New
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore Iskra GBS1500-ZN

E pershtatshme per perdorim shtepiak (personal)

Material xham i temperuar i cili mban deri ne 150 kg me saktesi peshe ne 100 gr

Perdor njesite matese ne kg/lb apo st

Ndizet dhe fiket automatikisht ne baze te peshes mbi te

Me ekran dixhital LCD  qe tregon peshen, statusin e baterise

Me gomina ne pjesen e poshtme per siguri shtese

Me shtrese xhami te temperuar me trashesi 5 mm ne pjesen e siperme

Funksionon me 2 bateri te tipit CR2032

Ne furnizim me energji elektrike 2 x 3 Volt

Permasat e peshores: 300 x 300 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)