1 990 Lekë


Përshkrimi

Peshore Personale Esperanza EBS002K

  • Matni peshen kurdo kur deshironi
  • Peshe maksimale 180 kg
  • Fikje automatike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 65019

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

2 400 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
2 100 Lekë
3 000 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (8)
I disponueshëm

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (462)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore Personale Esperanza EBS002K

Peshore elektronike ultra e holle e krijuar posacerisht per ata qe kujdesen per shendetin dhe gjendjen e tyre fizike

Matni peshen tuaj ne kohe reale, kurdo kur deshironi ne peshoren personale

Perdoret ne shtepi, per perdorim personal

Funksionon me sensore per matjen e peshes ne precizion te larte

Dizajn elegant, ekran i madh, i lehte per t'u perdorur

Me ekran LCD per te treguar peshen ne kohe reale

Teper praktik ne perdorim, mjafton te vendosni peshe dhe peshorja do te mase automatikisht

Me veshje te perbere nga xham i forte 6 mm me rezistence te larte

Peshorja do te fiket automatikisht pasi te mos kete peshe mbi te

 

Karakteristika te tjera te produktit:

Kapaciteti maksimal i peshes 180 kg
Njesia fillestare e matjes 100 gr
Furnizimi Me bateri 1 x CR2032 ose 2 x AAA (baterite nuk perfshihen ne paketim)
Njesite matese te peshes kg/lb/st

 

Permasat e produktit:

Gjatesia: 30 cm

Gjeresia: 30 cm

Lartesia: 2.5 cm

 

Video Demostruese : 

Produktet që keni parë

Reviews (0)