890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni1 100 Lekë


Përshkrimi

  • Peshore Personale Esperanza EBS005
  • Peshe maksimale 180 kg
  • Fikje automatike. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35485

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 390 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore Personale ESPERANZA EBS005

Material xhami e dizenjuar me lule 

Mund te mbaje deri ne 180 kg 

Saktesia ne matje eshte 100 gr 

Ekran LCD ne permasa 70 x 34 mm per te treguar peshen e matur

Mbyllje automatike dhe sensor per saktesi te larte 

Permasat jane 300 * 300 * 20 mm

Nevojiten bateri 1 x CR2032 ose 2 x AAA.

Specifikat

Marka Esperanza

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
SHITUR
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (14)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al