2 590 Lekë


Përshkrimi

  • Peshore personale  ETA JUDY 
  • Modeli Elektronik
  • Pesha max 180 kg
  • Ekran LCD
  • Materiali Xham

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69997

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (464)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore personale  ETA JUDY 

Peshore personale ETA JUDY  [ETA578090000]

Mbani nen kontroll peshen tuaj me peshoren ETA

E pershtatshme per perdorim shtepiak, ku mund ta mbani ne cdo cep te shtepise suaj

Perbere nga material xham i temperuar

Me kapacitet maksimal 180 kg 

Me ekran digjital LCD dhe fikje automatike

Peshorja do ndizet/ fiket automatikisht ne momentin qe do vendosni peshe

Peshorja do ndizet automatikisht ne momentin qe hipni mbi te

Me indikator qe ju tregon kur peshorja ka nevoje per karikim

Operon me 2 bateri te tipit AAA

Specifikat

Marka ETA
Garancia 1 Vit
Materiali Xham

Produktet që keni parë

Reviews (0)