2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Peshore personale First Austria FA-8006-3-BA
  • Peshe maksimale 150 kg
  • Fikje automatike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56154

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 600 L
1 090 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (460)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore personale First Austria FA-8006-3-BA

Material xhami ne ngjyre te zi

Mund te mbaje deri ne 150 kg 

Saktesia ne matje eshte 100 gr 

Mbyllje automatike dhe sensor per saktesi te larte 

Permasat jane 33.4 × 32.6 × 4.4 cm

Nevojiten bateri 1 x CR2032

Reviews (0)