2 990 Lekë


Përshkrimi

Peshore personale First Austria

  • Modeli FA-8006-3-SI
  • Peshe maksimale 150 kg
  • Fikje automatike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71347

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (211)
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 190 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 700 L
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore personale First Austria FA-8006-3-SI

Material xhami ne ngjyre gri

Mund te mbaje deri ne 150 kg 

Saktesia ne matje eshte 100 gr 

Mbyllje automatike dhe sensor per saktesi te larte 

Permasat jane 33.4 × 32.6 × 4.4 cm

Nevojiten bateri 1 x CR2032

Specifikat

Marka First Austria
Garancia 1 Vit

Reviews (0)