2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Peshore personale First Austria FA-8015-2-BL
  • Mban deri ne 150 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21576

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (464)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore personale First Austria FA-8015-2-BL

E pershtatshme per perdorim shtepiak 

Material xham i temperuar i cili mban deri ne 150 kg 

Me ekran digital LCD dhe fikje automatike

Specifikat

Marka First Austria
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 2200W
Kapaciteti (ne Litra) 1.7L
Materiali Çelik/Inoks

Reviews (0)