1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Peshore personale First Austria FA-8015-2-BL

  • Peshorja ideale per perdorim shtepiak per matje me saktesi dhe besueshmeri
  • Mban deri ne 150 kg
  • Ekran Dixhital LCD 30.5 mm
  • Permasat 29 x 28 x 2,5 cm
  • Ne garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21576

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

2 400 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
2 100 Lekë
3 000 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (8)
I disponueshëm

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
990 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (723)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
5 190 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshore personale First Austria FA-8015-2-BL

Peshorja moderne dhe teper e pershtatshme per te matur peshen ne saktesi dhe besueshmeri

Me platforme te qendrueshme dhe te forte per stabilitet dhe siguri gjate peshes

E pershtatshme per perdorim shtepiak 

Material xham i temperuar i cili mban deri ne 150 kg kapacitet maksimal

Me ekran digital LCD dhe fikje automatike

Ekran LCD 30.5 mm me platforme xhami 6 mm per siguri shtese

Ne ekran te ndritshem qe mundeson leximin e lehte te peshes edhe ne ndricim te dobet

Fikje automatike kur nuk ka peshe

Karikohet me nje bateri DC 1x3V CR2032

Permasat e produktit:

Pesha: 1.3 kg

Gjatesia: 29 cm

Gjeresia: 28 cm

Lartesia: 2.5 cm

Specifikat

Marka First Austria
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 2200W
Materiali Çelik/Inoks

Reviews (0)