790 Lekë


Përshkrimi

  • Magnezi kontribuon ne funksionimin normal te muskujve
  • Vitamina B1 kontribuon ne funksionimin normal te zemres
  • Magnezi, vitaminat B1,B2 & B12 kontribuojne ne funksionimin normal te sistemit nervor
  • Magnezi, vitaminat B1&B12 kontribuojne ne metabolizmin normal te energjise
  • Magnezi kontribuon ne ekuilibrin e elektroliteve
  • Acidi folik kontribuon ne formimin normal te rruazave te kuqe te gjakut
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66616

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

900 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 300 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

taxofit ®MAGNESIUM 400 Direkt 20 tableta

taxofit ®  Magnezi 400 DIREKT me nje shije te shijshme agrumeve i jep trupit magnez, ne nje menyre te pakomplikuar me perthithje direkte.

Marrja e tij pa uje e ben ate shoqeruesin ideal – ne jeten e perditshme, si dhe gjate udhetimit.

1 Magnezi kontribuon ne funksionimin normal te muskujve

2 Vitamina B1 kontribuon ne funksionimin normal te zemres

3 Magnezi, vitaminat B1, B2 dhe B12 kontribuojne ne funksionimin normal te sistemit nervor

4 Magnezi, vitaminat B1 dhe B12 kontribuojne ne metabolizmin normal te energjise

5 Magnezi kontribuon ne ekuilibrin e elektroliteve

6 Acidi folik kontribuon ne formimin normal te rruazave te kuqe te gjakut.

Me shije agrumesh, I pershtatshem edhe per veganet  

Perdorimi: Vetëm një herë në ditë

Perbersit: magnez 400 mg, Vitamin B1 4.2 mg , Vitamin B6 6.0 mg, Vitamin B12 7.5 µg, Acid folik 800µg etj

Reviews (0)